wtorek, 5 stycznia 2016

"Puchatek spojrzał na obydwie łapki.
Wiedział, że jedna z nich jest prawa,
 i wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło,
która z nich jest prawa, to druga była lewą,
 ale nigdy nie wiedział, jak zacząć."
 A. A. Milne

1 komentarz:

 1. Hej :)
  Nie bądź zła, że robię to tak po prostu w komentarzy, ale nie widzę żadnego SPAMownika, a chciałabym was zaprosić na zupełnie nowy, trzeci sezon mojego bloga, do którego nie potrzeba znajomości poprzednich wydań. Jeżeli jesteście zainteresowane, zapraszam. jeżeli nie i ten komentarz Wam tu przeszkadza, po prostu go usuńcie i z góry przeproszę za jego wstawienie :)

  Świat wygląda zupełnie inaczej, gdy stąpasz przez jego Mrok...
  Dwójka młodych ludzi odkryła sekret swej przeszłości, rodziny, nic już nie ma prawa wrócić do normy. Znaleźli się w samym środku tego strasznego świata, odkrywając jego tajemnice, już nie jako ludzie, a istoty stworzone dla tego miejsca. Dopiero teraz zaczęła się prawdziwa walka o przetrwanie, a im przypadnie znacząca rola w wielkiej bitwie. Najpierw jednak będą musieli wybrać stronę, za którą się opowiedzą.
  Czy w wojnie poprą ludzi, walczących o przetrwanie po tragedii, czy Wyklętych - magicznie uzdolnionych, mających szansę zemścić się za lata represji i tortur.
  To opowieść w postapokaliptycznym świecie pełnym magii.
  Trzeci sezon dla starych czytelników jest zupełnie innym wejściem w opowiadanie. Dla nowych zaś czymś... najprościej mówiąc nowym, nie trzeba czytać poprzednich sezonów, by zrozumieć co dzieje się w trzecim. To zupełnie nowe opowiadanie w starym, mrocznym wydaniu.

  Zapraszam
  strazniczka-nocy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Lydia Land of Grafic