sobota, 19 września 2015

"Wol­ność oz­nacza od­po­wie­dzial­ność. 
A to jest właśnie to, 
cze­go się większość ludzi obawia." 
George Bernard Shaw

2 komentarze:

 1. Na początku chcę ci serdecznie podziękować za komentarz na moim blogu. To dla mnie niesamowita motywacja, szczególnie, że dopiero co go założyłam. Serio, nawet nie wyobrażasz sobie w jaki szał radości wpadłam gdy zobaczyłam twoją wypowiedź.
  Jeśli chodzi o tą stronkę, to na początku muszę pochwalić oryginalny pomysł. Nigdy nie spotkałam się z czymś podobnym, a wież mi widziałam w swoim życiu wiele stronek. Strasznie mi się ta koncepcja podoba i zapewniam cię, że często będę tu wchodzić. Nierzadko zdarza się, że potrzebuje jakiegoś fajnego cytatu, myśli czy czegoś podobne, a tu na pewno to znajdę.
  Wykonanie wszystkiego jest bardzo dobre. Cytaty są piękne, a zdjęcia dobrze dobrane. Ty i druga autorka macie u mnie wielki plus za te fotografię. Dobrze dobrany obrazek to połowa sukcesu.
  W każdym razie czekam na kolejne myśli.
  Pozdrawiam
  Luna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za tak ciepłe słowa :)
   Piszesz naprawdę świetnie, więc moja opinia nie jest niczym przesadzonym :)
   Staramy się utrzymać jak najwyższy poziom bloga. Chcemy zajmować się czymś innym niż wszyscy i staramy się nie popadać w schematy blogosfery. Nasza praca może wydawać się łatwa, ale czasami spędzamy naprawdę dużo czasu na odnalezienie dobrego cytatu i pasującego zdjęcia. Naszym zadaniem jest wywałanie chwili refleksji u czytelnika. Może komuś poprawimy humor lub pomożemy znaleźć odpowiedź na trudnie pytania?
   Robimy, co możemy i cieszy nas każdy ciepły gest ze strony czytelników :)
   Pozdrawiam
   Tosia

   Usuń

Lydia Land of Grafic